Food Blogger Fest V

Food Blogger Fest V

Food Blogger Fest V

Każdy z blogerów kulinarnych nie może doczekać się kilku cyklicznych imprez w roku. Jedną z nich jest zdecydowanie Food Blogger Fest, ogólnopolska konferencja blogerów i pasjonatów kulinarnych organizowana przez serwis internetowy Ugotuj.to w siedzibie Agory w Warszawie. Poza świetnymi warsztatami, na tej konferencji można poznać osoby, które do tej pory znało się jedynie w sieci. Gwiazdy radia i telewizji, szefów kuchni, artystów i specjalistów w swojej dziedzinie – czyli nas, blogerów.

Już po raz piąty serwis Ugotuj.to umożliwił nam spotkanie w tak doborowym towarzystwie przy pysznym jedzeniu i piciu. Partnerami wydarzenia były marki E. Wedel, Green Mill Cider, Bakalland, a także Kujawski i Microsoft. Atrakcje czekały na nas na każdym kroku – stoiska z książkami kulinarnymi, stanowisko Janusza Profusa, przy którym chętne osoby mogły ozdobić swoje słodkie upominki, a także coś dla pasjonatów nowej technologii. Dużą popularnością cieszyło się stoisko z mocno schłodzonym cydrem, a dla tych którzy przemarźli znalazła się również alternatywa w postaci aromatycznego grzanego cydru m.in. cytrusowego.

Oczywiście na konferencji kulinarnej nie może zabraknąć jedzenia. Dlatego na wszystkich czekały słodycze, croissanty, sałatki od Kujawskiego, a także ciepłe i zimne napoje.
Tym razem nasza ekipa (w pełnym składzie) miała okazję pojawić się i porozmawiać o GRYZIE, a także pokazać go w pełnej (wydrukowanej) krasie.

Nie możemy zapominać o fantastycznych prelegentach – jak zawsze uwodzicielski Paweł Loroch z Jemradio.pl, smakowity powrót do dzieciństwa i wręcz wyczuwalny smak chleba od Piotra Kucharskiego, a także przepiękne zdjęcia od Cook it Lean to tylko nieliczne wystąpienia, które przypadły nam do gustu.

Mamy nadzieję, że Warszawa będzie mogła poszczycić się kolejnymi równie ciekawymi kulinarnymi imprezami. Do kolejnego ugryzienia!

Andrzej Polan podczas warsztatów

 

Janusz Profus, Maestro Czekolady Wedel przy pracy

 

czekoladowa figura

 

czekoladowa figura

 

czekoladowa figura

 

 

Gryzowa czekoladowa butelka

 

 

sałatkowe stoisko Kujawskiego

 

 

 

Podobał Ci się wpis? to podziel się na społecznościach:

Odpowiedź do artykułu “Food Blogger Fest V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *