Witajcie

Witajcie na stronie nowo powstałego magazynu Gryz. Jesteśmy grupą zapaleńców, która na co dzień zajmuje się swoimi blogami (głównie kulinarnymi, choć nie tylko), ale tym razem postanowiliśmy stworzyć coś wspólnie. Jest nas siódemka, jesteśmy kreatywni, ambitni i wiemy, co w Internetach piszczy.

Na początku planowaliśmy wydać małą broszurkę. Taką minimalistyczną, 12 stron, nie więcej.

Kiedy doszło do wymyślania potraw, dostaliśmy takiego kopa, że przygotowaliśmy 31 przepisów ze zdjęciami. Jako efekt naszej ciężkiej i bardzo intensywnej pracy, powstał aż
72-stronicowy magazyn wypełniony po brzegi smakowitymi, bożonarodzeniowymi recepturami.

Skoro z założenia miała to być tylko krótka broszurka, nie ma w nim ani jednego artykułu. Ale nie martwcie się, na następne numery będziemy mieli więcej czasu i nadrobimy.

Czy było fajnie podczas tworzenia magazynu? Bardzo! Współpracowało nam się bardzo dobrze, wszyscy byli dla siebie niesamowicie pomocni i możemy spokojnie powiedzieć, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Choć momentami bywało ciężko – zdjęcia trzeba było robić wcześnie i dość szybko, bo zimą bardzo wcześnie robi się ciemno, każdy miał swoją wizję i trzeba je było ze sobą pogodzić. Do tego doba, jak na złość, nie chciała się wydłużyć. Ale udało nam się i z dumą przedstawiamy Wam pierwszy numer Gryza. Częstujcie się.

Czy było warto? Przekonajcie się sami. My uważamy, że tak!

Podobał Ci się wpis? to podziel się na społecznościach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *